Aktuality

Lenka Sýkorová, s dětmi Jůlinkou a Vítkem si v roce 2021 vypůjčili celkem 203 knih. Což je z našeho pohledu výsledem úctyhodný! A jsme za takové čtenáře moc rádi!

Že přijel host na kole, třeba ze Stránecké Zhoře nebo přišel pěšky z Křižanova, to se nám už stalo. Štěpán přiběhl. Z Třebíče! 44 km. A pak neodpadl:-) Pak pěkně vyprávěl o svých cestách, o svých výzvách a o tom, jak filmuje a fotografuje. A také o své nemoci, a že to vše vůbec není jednoduché.

Měli jsme velikou radost z každého ohlasu. A radostně jsme si sdělovaly: že někdo už se na trasu vydal! Hned v prvních dnech také volala paní redaktorka z MF dnes a chtěla vědět všechny informace. Článek, který potom vyšel, byl milý!

Malování 22

26.02.2022

Od posledního malování v prostorách knihovny už uběhl nějaký čas, bylo tedy nutné odhodlat se opět k tomuto kroku. Malování je jedna věc, ale 2 x přestěhovat přibližně 4 tisíce knih, a přitom je úplně nepomíchat... Ovšem s houfem pomocníků z kroužku MOP to byla zábava a radost.

Máme posilu!

31.01.2022

Markéta Kaštanová. Po letech máme pomocnici, dobrovolnici. Která s přehledem zvládá úplně všechno! Máme velikou radost a těšíme se!

Nejen k dnešní čtecí noci! Děkujeme interpretům, kterými byli: David Stypka, Mirai Navrátil, Petr Bende, Patricia Janečková, Hana Fialová, KACZI, Rostislav Olesz, Eva Dřízgová, Richard Krajčo, Milan Baroš, Štěpán Kozub, karvinský dětský pěvecký sbor Permoník... Víc informací naleznete na stránkách Celé Česko čte dětem