Aktuality

Celkem 5 lekcí "mozkového joggingu" bylo moc fajn. Vedla je paní Magdalena Kupková z jihlavské knihovny.

Pátek 13.1. naší knihovně určitě smůlu nepřinesl. Byl to pátek slavnostní, sešli jsme se totiž se čtenáři, kteří úspěšně splnili Dětskou čtenářskou výzvu loňského roku, v naší knihovně historicky úplně první! Kvůli nemoci sice nemohlo přijít všech 16 úspěšných čtenářů, i tak bylo s dalšími návštěvníky v knihovně hodně veselo. Nemocní dostanou svoji...

Stoječín - Stálkov - Pěšky: Grasselova stezka (Grasselova koupelna, sluj, Schilerovy kameny, trojmužná bambitka, tábor ve Stálkovských skalách), hřiby! Slavonice - Muzeum samorostů, Kostel Božího těla, Prohlídka města, Věž, Ateliér paní Krajčovičové, Hrad Landštejn, Kostel v obci Klášter, Komáří louka,

Pokračujeme. Je po prázdninách. A bylo to najednou načisto smutné, protože nejstarší, nejšikovnější děti, naše úplně první už odešly do školky! Tak začínáme zase s mrňatama:-) Od hlavy až po paty. Kam to koukáš medvěde.